GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu sitede yayınlanan, tüm tasarımlar ve ürünler, 554 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince tescillidir. Sitede yayınlanan herhangi bir tasarımın, verinin veya ürün tasarım ve şekillerinin kısmen veya tamamen kopyalanması ve şirketimizden izin almaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılması yasaktır.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcıların ve üçüncü şahısların bilgileri gizlilik ilkesine bağlı olarak üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar ve üçüncü şahısların, virüs, hacker vs gibi kötüniyetli kişilerce zarara uğratılması eylemlerinden şirketimiz sorumlu değildir.

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartlarında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanı"n sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR